Povoliť

O nás

Prázdniny sú najkrajším obdobím každého mladého človeka na ktoré sa teší. A  myslieť na leto už v decembri je veľmi prijemné. :-)  V Twistove už máme všetko pripravené a ver, že aj toto leto u nás bude také, aké ho chceš mať.......bude podľa teba. Ak ho chceš mať veselé, zábavné, oddychové, kamarátske a v krásnom prostredí, tak tu musíš byť. :-))  

                                                                                                              

A prečo je dôležité myslieť na prázdniny v Twistove v dostatočnom predstihu?

- pretože Twistovo je ocenené certifikátom  Vysokej dôveryhodnosti v ratingovej kvalite AAA 

- pretože máme vlastný areál a tak vieme garantovať všetky služby

- pretože náš areál Oliwa resort neustále skrášľujeme a modernizujeme

- pretože sme známi aj výbornou stravou

- pretože máme limitovaný počet miest a obyčajne sú veľmi rýchlo obsadené

a hlavne  preto, že za toto všetko máme v pomere „cena-naše služby“ veľmi  rozumnú cenu.

 

Ešte pár slov o nás:

V roku 2011 sme sa stali vlastníkmi nádherného rezortu OLIWA v Trenčianskej Teplej.  Sme hrdí na to, že vďaka každoročným investíciám a starostlivosti oň, patrí Oliwa resort k najkrajším a najkomplexnejšie vybaneným areálom v oblasti detského cestovného ruchu na Slovensku. Obzrite si ho na našej stránke a určite budete s nami súhlasiť.

CK Twistovo s.r.o.- má dlhoročné  skúsenosti v oblasti detského cestovného ruchu. Je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1. Twistovo s.r.o. vlastní licenciu na prevádzkovanie CK. Spĺňame všetky zákonom stanovené, odborné i kvalitatívne náležitosti na organizovanie letných táborov, škôl v prírode, fit víkendov, firemných večierkov,školení,firemných športových dní a iných aktivít. 

Kvalita Twistova spočíva:

  • V našom vlastnom rekreačnom areáli  Oliwa resort
  • V kvalitnom a prepracovanom programe
  • V profesionálnej starostlivosti
  • V rozumnej cene


A - Náš areál

Naše vlastné rekreačné zariadenie Oliwa resort v Trenčianskej Teplej  je  komplexne vybavené  stredisko  v krásnom prírodnom prostredí s množstvom kvalitných  športovísk,  spoločenskými miestnosťami a s  príjemným ubytovaním. Je výborne  dostupné zo západného i stredného Slovenska  s komfortnou dopravou po diaľnici. Každoročne kladieme dôraz na čistotu, upravenosť areálu i na výbornú domácu stravu, ktorou je Oliwa resort povestný. V našom zariadení organizujeme školy v prírode, svadby, rodinné oslavy, firemné eventy  a sústredenia pre športovcov.

Toto všetko sa odohráva v spolupráci s našim profesionálnym stabilným  prevádzkovým  teamom v našom udržiavanom, komplexne vybavenom areáli Oliwa resort, vďaka čomu sme schopní garantovať kvalitu všetkých našich služieb.  

B - Kvalitný program

Veľkú pozornosť v táboroch a v školách v prírode venujeme programu, ktorý je každoročne konzultovaný s tímom odborníkov. Zahŕňa prvky, ktoré spĺňajú súčasné potreby detí , prvky motivačné, zábavné, relaxačné i primerane vzdelávacie. V našom programe deti môžu využívať svoju zručnosť i fantáziu. Všetko je robené nenásilnou formou tak, aby sme deti nadchli pre každú činnosť a aby odchádzali od nás čo najspokojnejšie. Každoročne cielene investujeme tak, aby bol náš program moderný, progresívny a zábavný.

C - Profesionálna starostlivosť

Veľmi dôležitá súčasť našich táborov sú animátori. Tomuto výberu venujeme zvlášť veľkú pozornosť. Sú to vzdelaní ľudia, ktorí majú veľmi kladný vzťah k deťom, sú ústretoví, tvoriví, milí a zábavní, ktorí riziká nepodceňujú, ale snažia sa im predchádzať. Máme už vytvorený základný tím, do ktorého každoročne priberáme nových animátorov, ktorí musia prejsť povinným školením, na základe ktorého si potom vyberáme len tých najlepších. Tvoria ho aj naši bývalí klienti, z ktorých sa stali postupne výborní animátori a spolu tak vytvárajú skvelú  atmosféru počas pobytu detí v Twistove a následne veselú partiu počas roka. Dnes sú z nich úspešní ľudia, lekári, učitelia, právnici, technici, herci či podnikatelia.  Sme teda presvedčení, že letné tábory u nás majú nielen veľký zážitkový,  emocionálny, ale hlavne sociologický význam. V tábore sú  neustále prítomní aj dvaja  zdravotníci  s  praxou.

 

D - Rozumná cena

Deti obyčajne chodia do táborov aj pre to, aby si do ďalšieho života odniesli veľa krásnych zážitkov a našli veľa kamarátov. Nepokazte im to tým, že sa budete snažiť ušetriť na tábore niekoľko EUR. Za podozrivo nízku cenu sa kvalitný tábor zorganizovať nedá a zlé skúsenosti detí späť nevrátite. Nehľadajte preto tábory, ktoré sú iba lacné. Twistovo je vysoko kvalitný produkt pre deti, za veľmi rozumnú cenu pre rodičov.

 

Volám sa Vlado Voštinár a môžete mi dôverovať,  že v Twistove  robíme maximum, aby ste po skončení pobytu hovorili  O nás iba to NAJ.

 

Milí rodičia a decká.

Ďakujeme vám, že si našu stránku  pozriete a bude pre nás cťou, ak sa rozhodnete stráviť kúsok prázdnin s nami.

 

 

Tak sa vidíme v TWISTOVE    :-)

Vlado Voštinár           

TWISTOVO TEAM