Povoliť

Krst katalógu Leto podľa teba 2014

09.12.2013 10:00

Krst katalógu Leto podľa teba 2014

Ahojte decká, posielame vianočný  pozdrav  z Twistova....V sobotu sme  pokrstili náš nový katalóg s kompletnou ponukou na rok 2014..:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu 7.12.2013 sme  sa stretli  s našimi  animátormi na vianočnom večierku na Oliwe, kde sme slávnostne  pokrstili náš úplne nový  katalóg s ponukou letných táborov na rok 2014.  Už o pár dní si ho  nájdete aj vy vo vašich schránkach.. Veríme, že sa vám bude páčiť..

Katalóg nám pokrstila naša Zuzka Vrábelová teraz už Hornáčková alias Sona.. je to naša animátorka, ktorá s nami ako jediná spolupracuje od úplného začiatku založenia Twistova.. Medzičasom sa z nej stala pani učiteľka, manželka a o chvíľu z nej bude už aj skvelá mamina:-)...

Svojej úlohy krstnej mamy sa zhostila fantasticky.. katalóg nám pokrstila dvanástimi ingredienciami: olivami, soľou, vodou, cukrom, ryžou,  smajlíkmi, opaľovacím krémom, lentilkami, bublifukom, fotkami detí, twisťákmi a na záver všetko spečatila voskom.

 

Celá párty sa niesla v úžasnom duchu, spomínalo sa na leto, na deti, zážitky.. nálada bola naozaj výborná a zábava trvala až do skorého rána..:-)

Ponúkame vám k nahliadnutiu pár fotiek:

/uploads/ckeditor/attachments/72/Krst_noveho_katalogu_2014_-_vianocna_party_s_animatormi_Twistovo.zip

 

V ponuke na rok 2014 nájdete  znovu bláznivý Funny days, obľúbený Miliónový tábor, jedinečný TELEtábor a samozrejme nebude chýbať ani chuťovka 4TEENage ale aj útulný denný tábor Pohodička

 

Pripravili sme pre vás nový program s novinkami...máte sa naozaj na čo tešiť..

.. Klikajte na naše tábory  a vyberajte si tábor šitý na mieru...

 

Ďakujeme za priazeň v roku 2013.

 

Vaša cestovka Twistovo praje  všetkým krásne vianoce a šťastný nový rok 2014:-)