O nás

Prázdniny sú najkrajším obdobím každého mladého človeka na ktoré sa teší. A  myslieť na ne už v decembri je veľmi prijemné.  V Twistove na ne myslíme  oveľa skôr, aby sme  už v tomto období mohli povedať ..... Teš sa. Všetko  už máme  pripravené tak, aby tvoje prázdniny v Twistove boli také, aké si ich predstavuješ....aby boli podľa teba.

                                                                                                              

A prečo je dôležité myslieť na prázdniny v Twistove v dostatočnom predstihu?

- Pretože Twistovo je  od roku 2013 ocenené certifikátom  Vysokej dôveryhodnosti v ratingovej kvalite AA. 

- pretože  máme  limitovaný počet miest a obyčajne sú rýchlo obsadené

- pretože sme vynovili program, ktorý je ešte atraktívnejší

- pretože sme náš areál Oliwa resort opäť o poznanie skrášlili a zmodernizovali

- pretože sme známi aj výbornou stravou

- pretože našimi partnermi sú firmy renomovaných značiek, vďaka ktorým vám tento rok ku každému poukazu venujeme  darček.

a na koniec preto, že za toto všetko máme v pomere „cena-výkon“ veľmi  rozumnú cenu.

 

Ešte pár slov o nás:

V roku 2011 sme sa stali vlastníkmi nádherného rezortu OLIWA v Trenčianskej Teplej. Obzrite si ho na našej stránke a určite si ho zamilujete tak, ako my všetci v Twistove. V apríli 2012 sme ho slávnostne pokrstili so Zuzkou Smatanovou, ktorá sa stala krstnou mamou nášho resortu. Po ukončení letnej sezóny 2012 stredisko naďalej rekonštruujeme, vylepšujeme izby,kúpeľne, jedáleň, zlepšujeme a budujeme ďalšie športoviská.

CK Twistovo s.r.o.- má šestnásťročné  skúsenosti v oblasti detského cestovného ruchu. Je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1. Twistovo s.r.o. vlastní licenciu na prevádzkovanie CK a je poistená proti úpadku CK zmluvou s Európskou cestovnou poisťovňou a zmluvou na cestovné poistenie v tuzemsku. Spĺňame všetky zákonom stanovené, odborné i kvalitatívne náležitosti na organizovanie letných táborov, škôl v prírode, fit víkendov, firemných večierkov,školení,firemnýchšportových dní a iných aktivít. Zároveň sme držíteľom certifikátu AA - pre spoločnosti s najvyššou dôveryhodnosťou v Slovenskej republike.

Naše služby každoročne využívajú firmy i rodičia detí z celého Slovenska. V roku 2003 bol pobyt v našich táboroch prvou cenou v spotrebiteľskej súťaži "V čítaní je poznanie" spol. Coca Cola Slovakia. Kvalitu Twistova si tak za víťazstvo v tejto súťaži, ešte pred prázdninami, užilo 650 detí, pre ktoré sme pripravili originálny program. Od roku 2004 organizujeme aj veľmi obľúbený tábor pre TV JOJ v spolupráci s Nadáciou JOJ. Našimi klientami doteraz boli aj  deti zamestnancov firmy J&T,  Volkswagen Slovakia, Dopravný podnik Bratislava divízia Autobusy, Dopravný podnik Električky, PPA Control, Sews Slovakia, Askoll Slovakia,Emerson, Leoni Slovakia, PSA Peugeot Citroen Slovakia, Samsung Electronics Slovakia,Gratex International a  deti základných a materských škôl z celého Slovenska.

Organizujeme veľmi kvalitné letné tábory a školy v prírode pre deti vo veku 6-17 rokov za rozumné ceny

Kvalita Twistova spočíva:

  • V našom vlastnom stredisku Oliwa resort
  • V kvalitnom a prepracovanom programe
  • V profesionálnej starostlivosti
  • V rozumnej cene


A - Naše stredisko

Naše vlastné zariadenie Oliwa resort v Trenčianskej Teplej  je  komplexne vybavené stredisko s kvalitnými profi športoviskami,  spoločenskými miestnosťami a s  príjemným ubytovaním. Je primerane vzdialené aj od Bratislavy  s komfortnou dopravou. Pri výbere nášho zariadenia sme kládli dôležitosť najmä na krásne  prírodné  prostredie a  na výbornú domácu stravu, ktorou je Oliwa resort povestný. V našom zariadení organizujeme aj svadby, rodinné oslavy, stužkové slávnosti ,  firemné eventy  a sústredenia pre športovcov.

B - Kvalitný program

Veľkú pozornosť v táboroch a v školách v prírode venujeme programu, ktorý je každoročne konzultovaný s tímom odborníkov. Zahŕňa prvky, ktoré spĺňajú súčasné potreby detí , prvky motivačné, zábavné a primerane vzdelávacie. V našom programe deti môžu využívať svoju zručnosť i fantáziu. Všetko je robené nenásilnou formou tak, aby sme deti nadchli pre každú činnosť a aby odchádzali od nás čo najspokojnejšie. Každoročne cielene investujeme tak, aby bol náš program moderný, progresívny a zábavný.

C - Profesionálna starostlivosť

Veľmi dôležitá súčasť našich táborov sú animátori. Tomuto výberu venujeme zvlášť veľkú pozornosť. Predovšetkým sú to ľudia s pedagogickým vzdelaním, ale hlavne ľudia, ktorí majú veľmi kladný vzťah k deťom, ústretoví, tvoriví, milí, zábavní, ktorí riziká nepodceňujú a snažia sa im predchádzať. Máme už vytvorený základný tím, do ktorého každoročne priberáme nových animátorov, ktorí musia prejsť povinným školením, na základe ktorého si potom vyberáme len tých najlepších. Naši animátori sú deťmi veľmi obľúbení. V tábore sú  neustále prítomní dvaja  zdravotníci  s  praxou.

D - Rozumná cena

Deti obyčajne chodia do táborov, aby si do ďalšieho života odniesli veľa krásnych zážitkov a našli veľa kamarátov. Nepokazte im to tým, že sa budete snažiť ušetriť na tábore niekoľko EUR. Za podozrivo nízku cenu sa kvalitný tábor zorganizovať nedá a zlé skúsenosti detí späť nevrátite. Nehľadajte preto tábory, ktoré sú iba lacné. U nás ani za kvalitu nemusíte platiť veľa. Twistovo je vysoko kvalitný produkt pre deti, za veľmi rozumnú cenu pre rodičov.

 

 

Milí rodičia a decká.

Ďakujeme vám, že si nášu stránku  pozriete a bude pre nás cťou, ak sa rozhodnete stráviť kúsok prázdnin s nami.

 

 

Myslím že sa máte naozaj na čo tešiť a určite by ste tu nemali chýbať. 

Vidíme sa v TWISTOVE              

Vlado Voštinár

TWISTOVO TEAM