Informácie COVID-19

24.03.2020 09:00

Informácie COVID-19

Vážené vedenie školy,  panie učiteľky, rodičia, deti.
O pár dní by sa za normálnych okolností začala v  našej CK Twistovo letná sezóna 2020 školami v prírode a následne pokračovala  letnými tábormi.

 

 

 

Všetky naše pobytové miesta v rekreačnom areáli Oliwa resort v Trenčianskej Teplej boli už koncom februára do posledného miesta rezervované, čo je znak vzájomnej dôvery. Napokon, CK Twistovo je držiteľom certifikátu Najvyššej dôveryhodnosti v kvalite AAA. Je preto pre nás samozrejmé, že veľmi intenzívne sledujeme aktuálne dianie ohľadne COVID 19 a robíme všetky opatrenia, aby sme Vám pripravili pobyt i areál tak, aby zodpovedal našej dobrej povesti i hodnoteniu najvyššej dôveryhodnosti.
V mene celej CK Twistovo Vás chceme ubezpečiť, že náš areál Oliwa resort  je už teraz dokonale pripravený po technickej, hygienickej i preventívnej stránke na váš pobyt. Zároveň má niekoľko veľmi podstatných výhod.
Oliwa resort sa nachádza mimo intravilánu priľahlých miest Trenčianska Teplá i Trenčianske Teplice.    Areál je obkolesený lesom,  takže môžete dýchať ten najčistejší možný vzduch. Je rezervovaný iba pre vás, bez migrácie iných ľudí. Takže vo výsledku je to ten najlepší prírodný respirátor,  ideálny aj na učenie v prírode.
Všetky postele máme dôkladne hĺbkovo vytepované, izby vymaľované a všetky priestory sú  ošetrované Švajčiarskym dezinfekčným prostriedkom s obsahom koloidného striebra SANOSIL, ktorý je absolútne neškodný na ľudské zdravie, na čo má samozrejme potrebný certifikát.  Hygienu sme rozšírili aj o používanie dezinfekčného gélu na ruky pred každým jedlom.
Napriek pripravenosti areálu Oliwa resort sme plne súčinní s nariadenými opatreniami kompetentných orgánov a chápeme i obavy rodičov. Preto akceptujeme žiadosti škôl hlavne s aprílovými termínmi o presunutie škôl v prírode na jeseň.
Ťažko odhadhnúť,  ako sa bude situácia vyvíjať a do kedy bude tento stav trvať. Preto by sme Vás chceli poprosiť o zachovanie pokoja a zároveň vás ubezpečiť, že v prípade potreby budeme situáciu riešiť k vzájomnej spokojnosti.

Situácia momentálne nie je ľahká pre nikoho z nás, my  však veríme, že spoločnou zodpovednosťou všetko zvládneme a že si k nám prídete oddýchnuť do čistého prostredia prírody a necháte zo seba opadnúť akékoľvek pochybnosti a obavy, ktoré nám aktuálne prináša doba.

 
Teší sa na Vás Vladimír Voštinár a celý Twistovo team

 

Želáme pevné zdravie